Vopel Otomotiv Hakkında

Vopel Otomotiv Hakkında

Ankara’da oto bakım ve onarım hizmeti sunan Vopel, sunduğu hizmetler ve iletişimin kalitesi ile kısa sürede adını duyurmayı başarmış olan bir oto servis firmasıdır.

Sektöre ilk başladığı günden bu yana belirli hizmet standartları çerçevesinde hareket eden firmanın, ilk günkü popüler yapısını yıllar sonra da koruyabilmesinin temel sağlayıcısı budur.

Vopel’in bütün yönetim ve personel ekibi için önemli olan bir temel unsur vardır; etkili iletişim. Bunun temel nedeni, sunulan hizmetin de izlenen detayların da iletişim ile pekiştiği zaman değer kazanıyor olmasıdır. Bu sebeple sürpriz uygulamalar gerçekleştirmeden, şeffaf çalışma koşullarından uzaklaşmadan hizmet sunan Vopel’in “Her yeni müşteri, bir yeni güler yüz.” Felsefesini adım adım ilerlettiğini söylemek mümkündür.

Her yeni müşteri, bir yeni güler yüz felsefesinin temelinde yatan düşünce şudur; Vopel çalışanları ve yönetici için önemli olan, araç sahiplerini memnun etmek ve onların yüzünde kalıcı bir gülümseme oluşturabilmektir. Atılan her adım, izlenen her yenilik ve benimsenen her temel ilke, bu yolu meydana getiren kilit taşlardan birini desteklemektedir. Bütün bunların sonucunda ise dün elde ettiği başarıyı bugün koruyan ve yarına katlayarak yürüyen Vopel hizmet kalitesi ortaya çıkmaktadır.