Oto Far & Led Aydınlatma

Oto Far & Led Aydınlatma

Aracınız için son derece önemli olan oto far & led aydınlatma sistemleri gün geçtikçe gelişmektedir. Eski halojen tipinde farlara sahipseniz far sisteminizi değiştirmenin vakti gelmiş demektedir.

Çok daha stabil ve verimli aydınlatma performansı sunan xenon veya led lambalar tercih edilmelidir. Gelişen teknoloji ile mercekler ile desteklenen bu teknolojiler aracınızı çok daha şık gösterirken aydınlatma performansını da son derece arttıracaktır. Özellikle uzun gece yolculuklarında fark edeceğiniz bu büyük fark sizlere çok daha konforlu bir sürüş imkanı sağlayacaktır. Oto far & led aydınlatma sistemleri içerisinde kozmetik ürünlerin dışında sis farları gibi oldukça verimli bir şekilde kullanılabilen birçok aydınlatma seçeneği de yer almaktadır.

Oto Far & Led Aydınlatma Sistemleri

Far ve led aydınlatma sistemleri kozmetik açıdan aracınıza farklı bir görüntü katarken günlük kullanım içerisinde de oldukça verimli olabilmektedir. Oto far & led aydınlatma ile özellikle gece yolculuklarında çok daha temiz ve net bir görüş açısı elde edebilirsiniz. Farlarınız eskidiyse ve yeterli performansı gösteremiyorsa kesinlikle far sistemini gözden geçirmelisiniz. Xenon lambaları tercih ederek aracınıza farklı bir görüntü katarken aynı zamanda aydınlatma performansı açısından da son derece büyük bir yenilik yapmış olursunuz. Gece yolculuklarında görüş açısı gittikçe daralabildiğinden dolayı far sistemi oldukça önemlidir.

Led Aydınlatma Aksesuarları

Aydınlatma aksesuarları sayesinde aracınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Özellikle kapı altlığına yerleştirilen marka logosu aydınlatmaları aracınıza son derece şık bir görüntü katmaktadır. Oto far & led aydınlatma ile aracınız için farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Son model araçlar içerisinde kullanılan kayar led sinyalleri aydınlatma aksesuarları sayesinde kendi aracınız içerisinde de kullanabilirsiniz. Montaj işlemleri son derece pratik olduğundan dolayı aracınıza herhangi bir zarar vermemektedir. İstediğiniz zaman aydınlatma aksesuarlarını sökebilir ve aracınızı orijinal hale getirebilirsiniz. Özellikle eski model araçlar içerisinde son derece güzel bir şekilde kullanılabilen aydınlatma aksesuarları aracınızı çok daha yeni bir model olarak gösterebilmektedir. Siz de aydınlatma sistemlerinden yararlanarak aracınızı bambaşka bir otomobil haline getirebilirsiniz. Aydınlatma aksesuarları içerisinde;

  • Plaka lambası
  • Araç içi aydınlatmalar
  • Ayna altı aydınlatmaları
  • Torpido lambaları
Yukarıda belirtilen kozmetik aydınlatmalar dışında daha birçok farklı araç içi ve dışı aydınlatma aksesuarları bulunmaktadır.

İlgili Konular

Araçlarda Kış Bakımında Neler Yapılır?

Araçlarda Kış Bakımında Neler Yapılır?

Kış döneminde araçlarda kış bakımında neler yapılır? Aracınızı kış dönemine hazırlamak için ilk olarak araç içerisindeki akü ve hidrolik sistemi kontrol ederek başlayabilirsiniz. Ardından kış lastiği takabilir veya lastiklerinize uygun bir zincir sistemi yerleştirebilirsiniz. Kışın oluşan buzlanma ve kötü hava koşullarında bu hazırlıklar sizleri büyük problemlerden koruyacaktır. Aynı şekilde silecek ve antifriz kontrolünden sonra kış hazırlığının bir kısmı tamamlanmaktadır. Sizlere önerdiğimiz önemli adımları izleyerek “araçlarda kış bakımında neler yapılır?” sorusunun ceva...

Rehbere git

Kış lastiği uygulaması Ne Zaman Başlar?

Kış lastiğini taktırmak için en iyi zaman, sıcaklık 7 C´nin altına düşmeden veya ilk kar yağışından öncedir. Birçok sürücü, ilk kar yağışının ardından servis departmanlarının telaşını önlemek için Kasım-Aralık aylarında kış lastiklerini taktırmaktadır. Sıcaklık 7 C´nin altına düşmeden veya ilk kar yağışından önce kış lastiklerini taktırdığınızdan emin olun. Peki, kış lastiklerini takmak için en uygun tarih ne zamandır?

Rehbere git
Kış lastiği uygulaması Ne Zaman Başlar?
Silecek Kalitesi Neden Önemlidir?

Silecek Kalitesi Neden Önemlidir?

İyi bir görüş olmadan, sürücüler yağmurda, karda ve sisli alanlarda sağlıklı bir biçimde araba kullanamazlar. Kaliteli silecek lastikleri, ön camı temizlemeye ve ön camı sürüş için uygun tutmaya yardımcı oldukları için aslında büyük önem taşımaktadır.

Rehbere git

Otomobillerinizi Bahar Bakımı ile Yaza Hazırlayın

Kış dönemi sonrası otomobillerinizi bahar bakımı ile yaza hazırlamayı unutmayın. Kış dönemi boyunca aracınızın içerisinde yer alan aksanlar birçok farklı durum ile karşı karşıya kalmaktadır. Soğuk sıcaklık ve buzlanma gibi faktörler özellikle esnek parçaları son derece kötü etkilemektedir. Kış dönemi sonrası esnekliğini kaybeden silecek gibi aksanlar yaz dönemine geçiş yapıldığında kesinlikle değiştirilmelidir. Aynı şekilde kış lastiklerini de değiştirmek sizleri büyük bir yükten kurtaracaktır. Siz de çeşitli püf noktaları takip ederek otomobillerinizi bahar bakımı ile yaza...

Rehbere git
Otomobillerinizi Bahar Bakımı ile Yaza Hazırlayın