Oto Elektrik

Oto Elektrik

Aracınızın oto elektrik aksamına dair her şey servisimiz tarafından gözden geçiriliyor.

Böylece emniyetli ve sağlıklı şekilde yola çıkmanız için servisimiz size gerekli kolaylıkları sağlıyor. Ankara oto elektrik ile beraber aracınızda bulunan;
 
  • Kablolar
  • Elektrik aksamı
  • İç aydınlatma ürünleri
  • Dış aydınlatma ürünleri
  • Merkezi kilit sistemi
  • navigasyon ve bilgisayarlı sistemler
  • Radyo teyp
  • Klima sistemi 
  • Araç silecekleri
Tarafımızdan kontrol ediliyor ve eksikler zaman kaybetmeden tamamlanıyor. Gece-gündüz rahat ve güvenli bir yolculuk hayal ediyorsanız, aracınızın bakımın yaptırmak için servisimizden yardım almalısınız. Servis çalışma prensipleri sayesinde aracınızın tüm eksikleri tamamlanacak ve çok sağlıklı biçimde yolculuğa hazırlanması mümkün olacaktır. Stop lambası, sinyal lambası, uzun ve kısa farlar bir araç için hayati önem taşır. Akü ile elektrik üreten araçlarınızda bu enerjiyi verimli kullanmanız gerekir. şehiriçi ve uzun yol olarak tabir edilen yolculuklardan önce aracınızın gerekli bakımlarını yaptırmanız çok önemlidir. Bu şekilde aracınız yola hazır olacak ve emniyetli bir yolculuk fırsatı sizlere sunulmuş olacaktır.
 

Ankara Oto Elektrik Arıza Tamir

Aracınızın elektrik aksamında bulunan sorunları çok hızlı biçimde gidermek durumundayız. Tamiri mümkün olan parçalar konusunda teknik ekibimizin çok yetenekli çalışmaları söz konusu olmaktadır. Verdiği hizmetlerle müşterisine güven vermiş olan servisimiz. Tüm hazırlıkları zamanında yapıp size gerekli desteği sağlamaya hazır olacaktır.
 
Servisimize gelen araçların gerekli bakım ve kontrollerini belli bir plan dâhilinde gerçekleştiriyoruz. Aracınızın elektrik aksamını kontrol edip, varsa eksikler hemen tamamlıyoruz. Öncelikli olarak arızalı parçaların tespitini ve tamirini yapıyoruz. Tamiri mümkün olmayan sistem ve parçalarda ise değişim kaçınılmaz olabilmektedir. Usta kadrosu ile iddialı olan servisimiz kaliteli yedek parça tedarik noktasında yine çok başarılıdır. Elektrik aksamına ait olan kullanışlı, uzun ömürlü ve dayanıklı parçaları aracınıza en iyi şekilde monte edip güvenli bir biçimde yola çıkmanıza destek veriyoruz. Aracınız için en doğru karar olan Ankara oto elektrik hizmeti, servisimizin çok özverili çalışmaları ile ortaya çıkmaktadır.  
 

Ankara Oto Elektrik Parça Değişim Hizmeti

Aracınızda elektrik enerjisi ile çalışan sistem ve bileşenler gerekli bakım çalışmalarında zaten gözden geçirilmektedir. Herhangi bir arıza ile servisimize müracaat etmişseniz ekiplerimiz bu arızaya hemen yoğunlaşacaktır. Yine de bazı durumlarda bu tür arızalar rutin kontroller esnasında ortaya çıkabilmektedir. Servis bünyemizde bulunan teknik personel ve elemanlarımız bu tür arızaların tespitinde ve giderilmesinde çok tecrübelidir. Arıza tespitinde kullandığımız teknoloji ve ölçüm cihazları, gayet hızlı sonuç verip problemleri çok hızlı biçimde gidermektedir. Oto elektrik hakkında her şey, tarafımızdan araştırılıyor ve geniş kapsamlı hizmet gündemimizde yer alıyor. Aracınızın rahat ve emniyetli yolculuğu için size her zaman destek vermeye ve sizin için çözüm üretmeye devam ediyoruz. 
 
Ankara oto elektrik hizmet kapsamında tamiri mümkün olmayan yedek parçaların değişimi söz konusu olmaktadır. Branşında uzman olan servisimiz oto elektrik kapsamında kaliteli parçaları tedarik edip gerektiğinde bu parçaları en güvenilir şekilde yerine monte etmektedir. Aracınızın her türlü ihtiyacını tarafımızdan hazırlanan hizmetle karşılamak durumundayız. Aracınızın kalitesini ve değerini her zaman korumak istiyorsanız firmamız göreve hazır biçimde size yardımcı olacak ve gerekli hizmeti ayağınıza getirmeye devam edecektir.
 
 

İlgili Konular

Otomobillerinizi Bahar Bakımı ile Yaza Hazırlayın

Otomobillerinizi Bahar Bakımı ile Yaza Hazırlayın

Kış dönemi sonrası otomobillerinizi bahar bakımı ile yaza hazırlamayı unutmayın. Kış dönemi boyunca aracınızın içerisinde yer alan aksanlar birçok farklı durum ile karşı karşıya kalmaktadır. Soğuk sıcaklık ve buzlanma gibi faktörler özellikle esnek parçaları son derece kötü etkilemektedir. Kış dönemi sonrası esnekliğini kaybeden silecek gibi aksanlar yaz dönemine geçiş yapıldığında kesinlikle değiştirilmelidir. Aynı şekilde kış lastiklerini de değiştirmek sizleri büyük bir yükten kurtaracaktır. Siz de çeşitli püf noktaları takip ederek otomobillerinizi bahar bakımı ile yaza...

Rehbere git

Silecek Kalitesi Neden Önemlidir?

İyi bir görüş olmadan, sürücüler yağmurda, karda ve sisli alanlarda sağlıklı bir biçimde araba kullanamazlar. Kaliteli silecek lastikleri, ön camı temizlemeye ve ön camı sürüş için uygun tutmaya yardımcı oldukları için aslında büyük önem taşımaktadır.

Rehbere git
Silecek Kalitesi Neden Önemlidir?
Kış lastiği uygulaması Ne Zaman Başlar?

Kış lastiği uygulaması Ne Zaman Başlar?

Kış lastiğini taktırmak için en iyi zaman, sıcaklık 7 C´nin altına düşmeden veya ilk kar yağışından öncedir. Birçok sürücü, ilk kar yağışının ardından servis departmanlarının telaşını önlemek için Kasım-Aralık aylarında kış lastiklerini taktırmaktadır. Sıcaklık 7 C´nin altına düşmeden veya ilk kar yağışından önce kış lastiklerini taktırdığınızdan emin olun. Peki, kış lastiklerini takmak için en uygun tarih ne zamandır?

Rehbere git

Araçlarda Kış Bakımında Neler Yapılır?

Kış döneminde araçlarda kış bakımında neler yapılır? Aracınızı kış dönemine hazırlamak için ilk olarak araç içerisindeki akü ve hidrolik sistemi kontrol ederek başlayabilirsiniz. Ardından kış lastiği takabilir veya lastiklerinize uygun bir zincir sistemi yerleştirebilirsiniz. Kışın oluşan buzlanma ve kötü hava koşullarında bu hazırlıklar sizleri büyük problemlerden koruyacaktır. Aynı şekilde silecek ve antifriz kontrolünden sonra kış hazırlığının bir kısmı tamamlanmaktadır. Sizlere önerdiğimiz önemli adımları izleyerek “araçlarda kış bakımında neler yapılır?” sorusunun ceva...

Rehbere git
Araçlarda Kış Bakımında Neler Yapılır?