Bosch Akü

Bosch Akü

En kaliteli akü markalarından biri olan Bosch akü uzun senelerdir sektör içerisinde birçok müşterisine eksiksiz ürünler sağlamaktadır.

Birçok farklı konuda kullanılabilecek olan Bosch akü modelleri kendine has özellikleriyle öne çıkmaktadır. 2 yıl boyunca garanti sağlayan firma ürünleri için birinci sınıf bileşenleri tercih etmektedir. Stabil bir performans sağlayan ürünler işlevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir. Siz de modellere göz atmak ve ihtiyacınıza yönelik bir tercih yapmak isterseniz mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Ürün tercihi konusunda çalışanlarımız sizlere müşteri desteği sağlayacaktır.

Bosch Akü Modelleri Nasıl Ayrılır?

Birinci sınıf kalite ile üretilen Bosch akü modelleri kendi içerisinde farklı sınıflar için ayrılmaktadır. Sadece araçlar için üretilmeyen bu aküler hayatın birçok yerinde bizlere yardım sağlayabilmektedir. Deniz araçları ve kişisel kullanım için de son derece önemli olan aküler özenle seçilmeli ve birinci sınıf ürünler tercih edilmelidir. Aküler şu şekilde ayrılmaktadır;

  • Sağladıkları voltaj ve amper değerleri
  • Boyut ve ağırlıkları
  • Start- stop teknolojisine uygun aküler
  • Low profile aküler
  • Ters kutup aküler
farklı spesifik amaçlar için üretilen bu tarz aküler kendi işlevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için bu şekilde ayrılmaktadırlar. İhtiyacınıza yönelik olan aküyü tercih etmekte zorlanıyorsanız servisimizden yardım alabilirsiniz. Bosch akü modelleri arasında ihtiyacınıza yönelik olan tercihi uzmanlarımız sizler için yapmaktadır.

Aküler genel olarak sağladıkları

Birinci Sınıf Bosch Akü

Uzun senelerdir sektör içerisinde yer alan ve hemen hemen herkesin bildiği Bosch markası araç aküsü konusunda da son derece üst düzey ürünler ortaya koymaktadır. Bosch akü modelleri birçok farklı konuda rakiplerinin önüne geçmektedir. Akım ve voltaj değerlerini sabit bir şekilde aracınız için sağlayabilen bu aküler aynı zamanda çok daha uzun süreler boyunca işlevini yerine getirebilmektedir. Kalitesiz ve ikinci sınıf ürünleri tercih etmek yerine Bosch akü satın alarak uzun seneler boyunca aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sizleri birçok aksaklıktan korurken aynı zamanda gereksiz harcama yapmanızı da önleyecektir. Firmamızı ziyaret ederek tüm modellere göz atabilir ve aracınız için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İlgili Konular

Otomobillerinizi Bahar Bakımı ile Yaza Hazırlayın

Otomobillerinizi Bahar Bakımı ile Yaza Hazırlayın

Kış dönemi sonrası otomobillerinizi bahar bakımı ile yaza hazırlamayı unutmayın. Kış dönemi boyunca aracınızın içerisinde yer alan aksanlar birçok farklı durum ile karşı karşıya kalmaktadır. Soğuk sıcaklık ve buzlanma gibi faktörler özellikle esnek parçaları son derece kötü etkilemektedir. Kış dönemi sonrası esnekliğini kaybeden silecek gibi aksanlar yaz dönemine geçiş yapıldığında kesinlikle değiştirilmelidir. Aynı şekilde kış lastiklerini de değiştirmek sizleri büyük bir yükten kurtaracaktır. Siz de çeşitli püf noktaları takip ederek otomobillerinizi bahar bakımı ile yaza...

Rehbere git

Kış lastiği uygulaması Ne Zaman Başlar?

Kış lastiğini taktırmak için en iyi zaman, sıcaklık 7 C´nin altına düşmeden veya ilk kar yağışından öncedir. Birçok sürücü, ilk kar yağışının ardından servis departmanlarının telaşını önlemek için Kasım-Aralık aylarında kış lastiklerini taktırmaktadır. Sıcaklık 7 C´nin altına düşmeden veya ilk kar yağışından önce kış lastiklerini taktırdığınızdan emin olun. Peki, kış lastiklerini takmak için en uygun tarih ne zamandır?

Rehbere git
Kış lastiği uygulaması Ne Zaman Başlar?
Silecek Kalitesi Neden Önemlidir?

Silecek Kalitesi Neden Önemlidir?

İyi bir görüş olmadan, sürücüler yağmurda, karda ve sisli alanlarda sağlıklı bir biçimde araba kullanamazlar. Kaliteli silecek lastikleri, ön camı temizlemeye ve ön camı sürüş için uygun tutmaya yardımcı oldukları için aslında büyük önem taşımaktadır.

Rehbere git

Araçlarda Kış Bakımında Neler Yapılır?

Kış döneminde araçlarda kış bakımında neler yapılır? Aracınızı kış dönemine hazırlamak için ilk olarak araç içerisindeki akü ve hidrolik sistemi kontrol ederek başlayabilirsiniz. Ardından kış lastiği takabilir veya lastiklerinize uygun bir zincir sistemi yerleştirebilirsiniz. Kışın oluşan buzlanma ve kötü hava koşullarında bu hazırlıklar sizleri büyük problemlerden koruyacaktır. Aynı şekilde silecek ve antifriz kontrolünden sonra kış hazırlığının bir kısmı tamamlanmaktadır. Sizlere önerdiğimiz önemli adımları izleyerek “araçlarda kış bakımında neler yapılır?” sorusunun ceva...

Rehbere git
Araçlarda Kış Bakımında Neler Yapılır?