Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota servisi, aracınızın her türlü onarım ve hasar işlemleri için yanındadır. Servis aracılığı ile aracınızın periyodik bakımını, hasar sonrası onarımını ve bakımlarını hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Servis, her biri alanında uzman kadrosu sayesinde tecrübe ve kalitesini konuşturarak aracınızı güvenli ve hızlı bir şekilde teslim almanızı sağlayacaktır. Bilindiği üzere bakımsız bir arabadan %100 verim almak imkansızdır. Toyota arabanız ile kesintisiz bir sürüş keyfi için aracınızın bakımlarını atlamamanızda fayda var. 

Ankara Toyota Servisi

Periyodik Bakım Nedir?

Periyodik Bakım Nedir?

Periyodik bakım, genelde her sektör içinde kullanılan bir kavramdır fakat araba sektörü için daha fazla anlam taşır. Hem sürücüler hem de yolcular için sürüş güvenliği çok önemlidir. Sürüş güvenliğinden pot kırmadan araba kullanmaya devam etmek için ise aracınızın periyodik bakımlarını atlamamalısınız.
Aracınızı her ne kadar büyük bir titizlikle kullansanız da en küçük bir hasar bile zamanla çığ gibi büyüyebiliyor ve daha ciddi sorunlara yol açabiliyor. Bu yüzden Toyota aracınızın bazı parçaları, belirli aralıklar ile Ankara Toyota servisi periyodik bakım süreci ile kontrol edilmektedir. Bir sorun çıkması halinde ise uzmanlar sizi bilgilendirecek ve duruma göre muayeneye başlayacaktır.
Toyota araçlarının bakım periyotları ise genelde yılda 1 ya da 2 kez yapılmaktadır. Tabii yapılması gereken periyodik bakımlar, aracınızın kilometresine göre de değişebilir. Servis tarafından önerilen periyodik bakım süreci, 10.000, 15.000, 20.000, 30.000 ve 45.000 kilometre aralığında olmalıdır.

Periyodik Bakım Nedir?

Ankara Toyota Servisi Teslimat

Ankara Toyota Servisi Teslimat

Aracınız ve parçaları, uzman teknisyenler tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Kontrol sonrası yapılması gereken bir işlem olursa, müşteriye haber verilmekte ve onay sonrası işlemlere başlanmaktadır. Bakım süreci bittikten sonra ise tekrar son kontroller yapılır. Eğer araç kabul işleminde özellikle onarılmasını istediğiniz parça vb. var ise son aşama sürecinde talebinizin karşılanıp karşılanmadığı da kontrol edilmektedir.
Toyota aracınızın tekrar trafiğe çıkabilmesi için yapılan kontroller de olumlu sonuçlandıktan sonra genel kontrolü yapılır, araç temizlenir ve müşteriye sorunsuz bir şekilde teslimat yapılır. Yani teslimat süreci, aracın hemen sürüşe hazır olarak müşteriye teslim edilmesi ile son bulur.

Ankara Toyota Servisi Teslimat