Ankara Hyundai Servisi

Ankara Hyundai Servisi

Günümüzde modern otomobil teknolojileri hızla gelişmektedir. Her yenisi çıkan otomobil modelleri hem araçhem de servis piyasalarında rekabetçi bir ortama sebep olur. Araçparçaları devamlı değişmekte servisler ise müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli bu parçaları takip etmektedirler. Ankara Hyundai servisi bahsedilen bu parça değişiminin yanında birçok başka konuda da müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Oto servis araçsahipleri için olmazsa olmaz bir hizmet, hatta bir ihtiyaçtır. Bu hizmeti en iyi şekilde vermeyi hedefleyen Ankara Hyundai servis uzman personeli ile müşterilerinin her ihtiyacını zamanında karşılayabilmeyi ilke edinmiştir.

Ankara Hyundai Servisi

Oto Servis Hizmetleri

Oto Servis Hizmetleri

Ankara Hyundai servisi araçparça değişiminin yanında kışlık bakım, bahar bakımı, genel bakım gibi başka birçok hizmeti en uygun fiyatlara vermek gayesindedir. Ankara Hyundai servisinde müşterilerin alabileceği bakım hizmetleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Genel Bakım
Aracın genel bakımı yapılır, eğer varsa müşterinin spesifik isteklerine göre kontrol yapılır.
  • Periyodik Bakım
Her aracın dönemsel olarak yaptırması zorunlu olan bakımdır. Genel performans kontrolüyapılır. Periyodik bakımlardan biri ise oto klima hizmetidir.
  • Motor Bakımı
Aracın motor arızaları kontrol edilir. Eğer ömrübitmeye yakın parçalar varsa değiştirilir.
  • Akü Bakımı
Aracın aküve akübağlantıları parçaları kontrol edilir, gerekli bir durum varsa değişim yapılır.
  • Kışlık Bakım
Kar lastiği, antifriz, motor suyu, yağ gibi kışın problem yaşanabilecek kaynaklar kontrol edilir. Gerekli durum halinde parça değişimleri ve kaynak eklentileri yapılır.
  • Bahar Bakımı
Yağmurluklar, lastikler ve benzeri genel kontroller yapılır, ihtiyaçvar ise değişim ve onarım yapılır.
  • Elektrik Sistemleri Kontrolü
Eğer varsa aracın çipi kontrol edilir, aracın elektrikli sistemlerinin fonksiyonları ve kullanım ömürleri ölçülür.
  • Lastik Bakımı ve Lastik Değişimi
Patlak, mevsimsel uygunsuzluk, kabak lastik durumlarına karşı gerekli önlemler alınır ve gerek müşterinin arzusuna gerek mevsimsel durumlara göre lastik değişimi yapılır.

Ankara Oto tamirhanesi arayışlarınız için sizlere yardımcı olacak olan servisimizde Detaylı araç temizliği , Araç içi aydınlatma , Araç dış aydınlatma , tüm markalara periyodik bakım   vb tüm hizmetler sunulmaktadır.

Oto Servis Hizmetleri

Ankara Hyundai Servis Bakım ve Onarım

Ankara Hyundai Servis Bakım ve Onarım

Ankara Hyundai servisi gelen aracı en ince ayrıntısına kadar analiz eder. Analiz sonucu aracın ihtiyacı olan bakımları, değişimleri ve onarımları tespit eder ve araçla gerekli işlemleri uygular. Ankara Hyundai servisi tarafından sunulan hizmet markadan markaya, ya da parçadan parçaya değişiklik gösterir. Ancak müşteri önceliği, dürüstlük ve güven, verilen her hizmetin temelinde yatan ilkelerdir.

Ankara bölgesinde bulunan Hyundai servisi uzun süredir müşterilerine profesyonel anlamda sayılan tüm bu hizmetleri vermektedir. Genel anlamda daima müşteri memnuniyetini sağlamış, bölgenin en güvenilir firmaları arasında başta gelir.

Ankara Hyundai Servis Bakım ve Onarım